Компанія «АЙС-КРІМ СЕРВІС» допоможе
                          Вам приготувати «Джелато» та «М'яке морозиво»

 
Компанія «Айс-Крім Сервіс», однією з перших в Україні розпочала продаж із власного складу спеціалізованих інгредієнтів та супутніх товарів для виробництва непромислового морозива. Сьогодні ж ми впроваджуємо технологію приготування морозива джелато, софт, замороженого йогурту, інгредієнти та аксесуари для яких реалізуємо по всій Україні.
На українському ринку непромислових солодощів, ми  пропонуємо доступні ціни, відмінний сервіс та здійснюємо безкоштовну доставку по всій Україні на умовах «Двері-у-Двері». Ми співпрацюємо з кращими польськими, українськими та італійськими виробниками, керуючись принципами найвищої якості, найкращого сервісу та найсучасніших технологій. Наша компанія успішно пройшла сертифікацію ISO та отримала сертифікати двох стандартів: 9001 та 22000. На сьогоднішній день компанія Айс-Крім Сервіс є єдиною компанією-виробником сухих сумішей для морозива, яка відповідає стандартам ISO
«Айс-Крім Сервіс» надає можливість своїм клієнтам випробувати усі наші продукти на власний смак, влаштовуючи виїзні безкоштовні (!)  презентації  наших продуктів у Вашому цеху. Також ми абсолютно безкоштовно навчаємо наших клієнтів технології виробництва, ділимось з ними рецептурами, створюємо бізнес-плани, ставимо процес виробництва «Під ключ» та надаємо багато інших безкоштовних послуг.


 
 
 


© 2012 — Компанія «Ice-Cream Service»
Всі права захищено