Суміші для м’якого морозива

 

М’яке морозиво або, як його ще називають, морозиво софт — це продукт з низьким вмістом жиру (до 8%) та збитістю не більше 70%.  Безпрецедентною перевагою цього виду морозива є легкий процес його виготовлення: воно готується за допомогою спеціальної машини – фризера – безпосередньо перед подачею, що гарантує його свіжість та чудові смакові якості. Суміші, що ми пропонуємо для приготування м'якого морозива, вироблені в Україні згідно італійських рецептур, з використанням італійських натуральних інгредієнтів, допоможуть Вам суттєво покращити колір, смак та аромат Вашого морозива і при цьому зберегти собівартість продукту на попередньому рівні. В нашій пропозиції Ви знайдете такі суміші для приготування м'якого морозива:

Детальніше
Назва Дозування В упаковці
"Молочна" один до двох 2кг
"Шоколадна" один до двох 2кг
"Молочно йогуртова" один до двох 2кг

 

 

 

 

Суміш для замороженого йогурту

 

 

Заморожений йогурт схожий на звичайне м’яке морозиво, проте менш калорійний, менш солодкий і з приємною характерною кислинкою, поданий з найрізноманітнішими добавками і топпінгами, він чудово освіжає й бадьорить. Плануєте займатись реалізацією замороженого йогурту? Ми пропонуємо Вам італійські суміші виробництва компанії МЕС-3 – це найпопулярніші у світі суміш для приготування замороженого йогурту найкращої якості. При використанні з молоком або натуральним йогуртом, дана суміші швидко перетворюються у заморожений йогурт з чудовим смаком, ідеальною структурою та низькою собівартістю.

 

 

 

 

 

Для подачі десертів

Важливим є не лише смак, але й правильне сервірування вашого продукту: красиво поданий десерт найвищої якості допоможе Вам суттєво збільшити продаж власної продукції, а також здобути чимало постійних покупців, що було вже неодноразово доведено нашими клієнтами по всій Україні. Отож, пропонуємо Вам ознайомитись з продуктами, які завоювали репутацію найкращих для подачі десертів на території нашої держави:

 

Солодкий вафельний ріжок
Продукт, який є досконалим з технологічної точки зору: він не
протікає знизу,не розм'якає, а також не б'ється при транспортуванні.
Окрім цього, даний ріжок має ще й справді чудовий смак.

Детальніше
Висота мм Кут Маса гр Шт/ящик
125 23 11 784
130 27 12,5 576
130 35 12,1 420
150 35 16,7 288
160 27 20 325
 
 

 

 

Італійська паперова тара
Виробляється з найякіснішого паперу та має найкращу форму
для подачі морозива чи замороженого йогурту.
І тільки у нас Ви маєте унікальну можливість отримати персональний
друк на паперовій тарі, замовивши лише від 10-ти тисяч
одиниць будь-якого продукту.

Детальніше
Модель Об'єм
108с 120мл
10mg 160мл
20c 200мл
G4 230мл
M3 280мл
MD4 360мл

 

 

 

 

 

 

 

 

Ложечки
Вашій увазі пропонуються зручні та надійні одноразові ложечки двох розмірів, які ніколи не зламаються та не зіпсують апетит:

Детальніше
Модель Довжина
МЕДАК 9,8cм
МЕДАК 13см

 

 

 

 

 

Наповнювачі та топпінги

При продажі замороженого йогурту дуже важливими є молочні або фруктові наповнювачі, а також тверді топпінги. Вони дозволять Вам створювати безліч найрізноманітніших смакових комбінацій, що задовольнять смакові вподобання кожного Вашого клієнта.

Тверді топпінги та наповнювачі, що ми пропонуємо, допоможуть Вам створити якісний та натуральний заморожений йогурт на будь-який смак, який підкорить навіть найвимогливішого гурмана. Ми пропонуємо Вам продукцію трьох наступних виробників :

 

 

Тверді топпінги та глазуровані цукерки виробництва
ТОВ «Бейкер Україна»
Фруктові та молочні наповнювачі польського виробника
«Кредін»
Варєгато виробництва
«МЕС-3»

 

 

 

 

 

 

 

Ми переконані, що одночасне використання наших продуктів для приготування та подачі замороженого йогурту допоможе Вам правильно подати та вдало реалізувати продукт найвищого ґатунку. Аби це перевірити, скористайтесь нашою пропозицією «Разом дешевше» та отримайте знижку при одночасній купівлі різних видів продуктів.

 

 

© 2012 — Компанія «Ice-Cream Service»
Всі права захищено